Повернення

Ви має право повернути товар в магазин протягом 14 днів. 
Повернути товар належної якості в магазин (або обміняти його на інший аналогічний) можна, якщо дотримані наступні умови повернення товару: 
- Він не використовувався, і зберігся в тому вигляді, яким його набували; пройшло менше 14 днів з моменту придбання товару; є в наявності касовий або товарний чек. Якщо дані умови дотримані, Ви сміливо приїхати до нас в магазин або зв'язатися з менеджером для повернення товару.
- Повернення відбувається протягом 7 робочих днів з моменту повернення товару, на банківську карту або готівкою в залежності від того, як здійснювалася оплата. важливо: Справжні кольори виробів можуть відрізнятися від кольорів і відтінків на сайті, в залежності від кольору вашого монітора.-
- При отриманні замовлення завжди уважно оглядайте повідомлення в нашому кур'єра або співробітника кур'єрської служби. Ви завжди можете оцінити товар візуально при отриманні, якщо він вам не підходить, відмовитися. –
- Зворотній доставка на наш склад / офіс здійснюється за рахунок клієнта. Термін зберігання товару на складі - 5 календарних днів з моменту повідомлення покупця про його наявності (електронна пошта, смс). На 6-й календарний день всі ризики, пов'язані з пошкодженням товару лягають на Покупця.