Доставка

Інтернет-магазин Гуртовня сантехніки надає декілька різновидів доставки для вас. Ви маєте можливість отримання замовлень та обрати найбільш підходящий варіант для вас. 
Доставка компанією Нова Пошта.
- Ми відправляємо товари по всій території України, за винятком АР Крим та деяких регіонів Донецької і Луганської областей.
- При оформленні замовлення на негабаритні та великогабаритні товари, які відсутні на центральному складі і забезпечення яких буде організовано перевізником "Нова пошта", доставка буде платна. Оплата за доставку здійснюється за тарифами перевізника, на відділення, при отриманні товару
- Великогабаритний і не стандартний вантаж (каналізація, труба ППР, колекторні шафи, сталевий, латунний і чавунний фітінг) відправляється за рахунок одержувача.
- Адресна доставка "Новою поштою" з післяплатою можлива, але при цьому ліміт на прийом коштів кур'єром становить 14000 грн.
- Інтернет-магазин несе відповідальність за товар тільки до моменту поставки його до перевізника. Отримуючи товар обов'язково перевіряйте стан його упаковки, зовнішній вигляд і комплектацію, так як відповідальність за доставку і збереження товару несе перевізник, а не компанія-відправник. У разі виявлення відкриття упаковки, пошкодження товару або неповної комплектації замовлення необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а також скласти акт з компанією-перевізником.

2. Самовивоз зі складу. Ви можете забрати своє замовлення самостійно за адресою: м. Житомир, вул. Кооперативна, 2в
3. Доставка по Житомирській області також може бути здійснена нашим транспортом, для з’ясування усіх питань пропонуємо Вам звернутись за номером який вказано на нашому сайті